Kontaktuppgifter

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra medarbetare. Ring eller maila så återkommer vi inom kort.

Klicka här för information om hur du gör en serviceanmälan

Klicka här för information om hur du gör en intresseanmälan


Post- och besöksadress

Centrum Förvaltning AB
Platensgatan 9C
582 20 Linköping

Telefon vardagar kl. 9-12: 013-25 36 60
Akut service efter kontorstid: 010-470 52 22
E-post: info@centrumforvaltning.se


Eddie Åhman

Förvaltare
013-25 36 68
070-982 88 02
eddie@centrumforvaltning.se


Carl Åhman

Förvaltare
013-25 36 69
073-650 88 60
carl@centria.se


Lukas Åhman

Förvaltare
013-25 36 60
070-826 29 01
lukas@centrumforvaltning.se


Stefan Åhman

Förvaltare
013-25 36 63
070-306 54 66
stefan@centrumforvaltning.se


Jona Åhman

Förvaltningsassistent
013-25 36 60


Cecilia Hagel

Ekonomi
013-25 36 60
cecilia@centrumforvaltning.se


Sofie Hjärtström

Ekonomi
013-25 36 60
sh@centrumforvaltning.se


Camilla Palmqvist

Administration
013-25 36 60
camilla@centrumforvaltning.se


Jocke Christiansson

Servicetekniker
013-25 36 60
service@centrumforvaltning.se


Benny Nestor

Servicetekniker
013-25 36 60
service@centrumforvaltning.se


Thomas Ydreborg

Servicetekniker
013-25 36 60
service@centrumforvaltning.se


Albin Ramstedt

Servicetekniker
013-25 36 60
service@centrumforvaltning.se


Tobias Svensson

Rörmokare
013-25 36 60
service@centrumforvaltning.se