Kontaktuppgifter

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra medarbetare. Ring eller maila så återkommer vi inom kort.

Klicka här för information om hur du gör en serviceanmälan

Klicka här för information om hur du gör en intresseanmälan


Post- och besöksadress

Centrum Förvaltning AB
Platensgatan 9C
582 20 Linköping

Telefon vardagar kl. 9-12: 013-25 36 60
Akut service efter kontorstid: 010-470 52 22
E-post: info@centrumforvaltning.se


Eddie Åhman

Förvaltare
013-25 36 68
070-982 88 02
eddie@centrumforvaltning.se


Alex Åhman

Förvaltare
073-350 79 13
alex@centrumforvaltning.se


Stefan Åhman

Förvaltare
013-25 36 63
070-306 54 66
stefan@centrumforvaltning.se


Arne Åhman

Förvaltare
013-25 36 66
070-588 20 21
arne@centrumforvaltning.se


Cecilia Hagel

Ekonomi
013-25 36 60
cecilia@centrumforvaltning.se


Sofie Bäcklund

Administration
013-25 36 60
sofie@centrumforvaltning.se


Jona Åhman

Förvaltningsassistent
013-25 36 60
service@centrumforvaltning.se


Jocke Christiansson

Servicetekniker
013-25 36 60
service@centrumforvaltning.se


Benny Nestor

Servicetekniker
013-25 36 60
service@centrumforvaltning.se